Зниклий у Другій Світовій підводний човен знайшли на дні Тихого океану

У Тихому океані знайшли фрагмент американського підводного човна USS Grunion. Підводний човен зник під час Другої світової війни, його доля досі була невідома.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Live Science.

В рамках проекту Lost 52 Project американські дослідники знайшли біля узбережжя Алеутських островів ніс підводного човна USS Grunion. Він затонув, виконуючи своє перше бойове завдання, в водах Тихого океану під час Другої світової війни, при цьому загинули не менше 70 моряків.

Раніше про долю субмарини нічого не було відомо.  Її шукали ще в 50-х, але тоді пролити світло на обставини зникнення субмарини з сімдесятьма моряками на борту так і не вдалося.

USS Grunion було випущено 11 квітня 1942 року. У червні 1942 року підводний човен  відправився на Алеутські острови, які з півдня обмежують Берінгове море. Він зумів потопити два патрульних японських катери, а 30 липня був відкликаний в Датч-Харбор (Аляска). По дорозі він зник, але був визнаний втраченим лише 5 жовтня 1942 року. В результаті катастрофи загинуло 70 моряків.

Нагадаємо, нещодавно у Франції знайшли затонулий в минулому столітті підводний човен. Міністр оборони Франції Флоранс Парлі заявила про виявлення місцезнаходження підводного човна La Minerve, який затонув  27 січня 1968 року.

Нагадаємо також, шведські вчені виявили на дні Балтійського моря старовинний корабель. Судно, вік якого сягає п’яти сотень років, зняли за допомогою дистанційних камер. Довжина корабля складає від 16 до 18 метрів. Під водою прекрасно збереглися його корпус, щогли, частина оснащення і навіть декоративні частини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *