Європейські ігри-2019: результати першого врожайного дня для збірної України

У суботу, 22 червня, в Мінську відбувся перший повноцінний день других Європейських ігор-2019. Були розіграні медалі у спортивній акробатиці, велошосе, художній гімнастиці, дзюдо, самбо, стрільби з лука та кульової стрільби.

22 червня українцям вдалося завоювати одразу 6 медалей, 3 з яких – золоті. А тепер детальніше.

До мурашок: Як збірну України зустріли на церемонії відкриття Європейських ігор-2019: яскраве відео

Спортивна акробатика

Олена Вихованець, Інна Капланська та Ірина Хижняк змагалися в групових вправах жінок – баланс (7 місце) та динаміка (6 місце).

Владислав Кузеренко і Марія Лось виступлять в фіналах змішаних пар – баланс (5 місце) та динаміка (5 місце).

Баскетбол 3х3

Чоловіча збірна України провела дві заключні гри в групі В: перемогла Італію і поступилася Росії. Українці завершили груповий етап на третьому місці і не змогли пройти в стадію плей-офф.

Велошосе

Тетяна Рябченко та Валерія Кононенко виступили в груповій гонці. В підсумку Тетяна замкнула топ-20, а Валерія – 29-а.

Художня гімнастика

Влада Нікольченко представляла Україну в фіналі особистого багатоборства і посіла 5 місце. Найкраще їй вдався виступ з обручем (22,400) і булавами (21,625). Слабкіше вийшли виступи з м’ячем (17,750) і стрічкою (16,100). У підсумку українка набрала 77,875 балів в сумі багатоборства.

Дзюдо

Збірну України у жінок представляли – Дарія Білодід і Марина Черняк – в категорії до 48 кг, Марія Скорая – в категорії до 57 кг. У чоловіків – Артем Лесюк – в категорії до 60 кг, Богдан Ядов та Георгій Зантарая – в категорії до 66 кг.

У підсумку, нашим талановитим дзюдоїстам Дарії Білодід та Георгію Зантараї вдалося вибороти одразу два золота для України.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *