Як БПП стати Зе в 98 окрузі на Київщині

Як БПП стати Зе в 98 окрузі на КиївщиніКиївщина не спить. Колишні активні депутати БПП вже змінили колір із червоного на зелений. Стало відомо з надійних джерел, що по 98 мажоритарному округу активно просувають Ганну Шалімову — дружину місцевого депутата, колишнього регіонала та місцевого князька -Ігоря Шалімова.

Як БПП стати Зе в 98 окрузі на Київщині

Фінансування її предвиборчої кампанії впаде на збагатілі плечі чоловіка та свекра Володимира Шалімова (які офіційно підтримали Петра Порошенка на Президентських виборах) та їхніх партнерів по бізнесу — В’ячеслава Байчаса та Сергія Міщенка (діючого народного депутата).

Як БПП стати Зе в 98 окрузі на Київщині

Всі місцеві жителі знають, як нічний клуб “Бархат”, що належить Ігорю Шалімову, будучи центральним штабом БПП в другому турі Президентських виборів став штабом Зе. А всьому вина- гроші — сьогодні фінансуємо БПП, а як програє — давайте профінансуємо Зе, щоб захистити свій бізнес.

Як БПП стати Зе в 98 окрузі на Київщині

Все просто: Ігор Шалімов та Володимир Шалімов володіють разом із В’ячеславом Байчасом ТОВ “Найс Таур” та ще декількома компаніями і разом забудовують Бориспільщину, окрім того 99% тендерів по Борисполю і Бориспільському району чарівним чином виграє  незмінне тріо. А побудувавши за бюджетні кошти школу та дитячий садок , заробивши на цьому добре ім’я, — так зручно взяти його в оренду й заробляти на державному майні та платниках податків ще більше. На відкритті ліцею в м. Борисполі, побудованого за бюджетні кошти компаніями Шалімових, навіть був присутній сам Петро Порошенко у компанії губернатора Київщини Терещука та колишнього генпрокурора Яреми. При цьому, “місцеві царьки” активно намагаються пролізти до омріяної Верховної ради, прикриваючись обличчям нічим не заплямованої  Ганни Шалімової. Тут ще у нагоді стане і кумівство В.Байчаса із відомою українською співачкою Ольгою Поляковою, адже її давні шоу-бізнесові зв’язки із Зе неоціненні.

Як БПП стати Зе в 98 окрузі на Київщині

Та давайте не будемо забувати, про незмінного друга Шалімових та Байчаса  — Сергія Міщенка (ще місяць тому члена БПП), який все так само продовжує контролювати Бориспільський аеропорт та зв’язаний із ним грошовий потік, а як інакше, якщо ти кум генпрокурора Пшонки та твої інтереси повністю зав’язані на Бориспільській землі, тому контроль за посадовою вертикаллю втрачати не можна. При цьому на офіційних сайтах ви не знайдете складу партії Регіонів, адже все гарно підчищено. Так само як і “підчищено” все і відносно Шалімових, адже чистота — понад усе у Зе команді.

Як БПП стати Зе в 98 окрузі на Київщині

“Своїх людей” до команди Зе прилаштовує на Київщині і Володимир Коваль, який формально ніякого відношення до партії не має, штабом керує його донька Ольга. Свого часу Коваль очолював ГУ  “Київської облдержадміністрації”, але вилетів звідти після скандалу з хабарем. Протегує Ганну Шалімову і колишній нардеп-регіонал Віктор Тимошенко.

Як БПП стати Зе в 98 окрузі на Київщині

Тож, як просунути “своїх” прикриваючись незаплямованими дружинами їм не в новинку.

Від приходу до влади Володимира Зеленського народ України сподівався на зміни, але скоріш за все, нажаль “на манеже все те же”.

Руслан Якушев
Антикор

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *