Яценюк надав вказівку прискорити написання публікації «Гроші Тягнибока – 4»

Ефективність перших трьох гучних публікацій про джерела отримання колосальних фінансових асигнувань, «патріотично» налаштованою,  елітою партії «Свободи», не змогла не справити враження на підступного вигадника Арсенія Яценюка, який власне був свідком припадків гніву у Олега Тягнибока, спричинених появою біографічних статей: «Гроші Тягнибока».

Адже, першим, до кого завітав псевдонаціоналіст з претензіями, був саме Арсеній Петрович, що дало йому змогу побачити Тягнибока у «всій красі», і зрозуміти наскільки успішно попрацювали майстри своєї справи із «Фронту Змін».

Саме тому, Яценюк розпорядився, щоб автори «антинаціоналістичних» викривальних публікацій активніше працювали над продовженням саги про достатки опозиційного колеги – Тягнибока, поки він знаходиться під враженням і у всіх на устах.

Мабуть, «Гроші Тягнибока — 4» неабияк здивують прихильників «Свободи», оскільки, враховуючи якість підготовки попередніх трьох новел, ініціатори знають свою справу і володіють достатньою інформацією для влаштування «патріотичного фіаско», демонструючи всю суть опозиційного братерства.

Хто-хто, а Арсеній Яценюк знає багато цікавих фактів з життя Олега Тягнибока та партійної верхівки «Свободи», яких вистачить і на написання багатотомного біографічного оповідання, не кажучи про продовження публікацій «Гроші Тягнибока» до сотого випуску.

Варто очікувати, що найближчим часом в медіа-середовищі завзято обговорюватимуть цикл статей із назвою «Гроші Яценюка», як відповідь «вишиванок» на безцеремонне розголошення їх джерел заможного співіснування.

Источник: blog.censor.net.ua

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *