Я перехопив ніж і почав наосліп відмахуватися, – Стерненко

Одеський активіст Сергій Стерненко заявив, що в ході інциденту, у результаті якого загинула людина, відбивався холодною зброєю, яку перехопив в одного з нападників.

Про це він розповів у інтерв’ю виданню «Лівий берег».

«Ми з Наталею (дівчина Стерненка, – ред.) повертались з супермаркету додому. Коли підходили до будинку, побачили, що нам на зустріч рухаються якісь люди. Коли вони порівнялись зі мною, я побачив – ну, ніби боковим зором – що один із них замахується, намагається завдати мені удару. Це і був перший удар – він попав мені в праву частину обличчя. Далі я побачив, як його друга рука летіла на мене вже з ножем. Я виставив свою руку вперед, просто на попередження, інстинктивно і перехопив (зброю нападника, – ред.)», – розповів активіст.

Стерненко зазначив, що саме в момент перехоплення ножа отримав глибоку різану рану руки. «Звідси – така моя глибока різана рана. Артеріальна кровотеча була. Якимось чином я перехопив ніж і почав ним просто наосліп відмахуватись – у повітрі», – відмітив він.

На уточнення, чому він під час стріму з місця події говорив, що це був його ніж, Стерненко сказав, що «в той момент перебував у стані афекту – міг щось наплутати».

Нагадаємо, активіст із Одеси Сергій Стерненко просить перенести розслідування його справи в інший регіон.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *