В Києві подорожчає блакитне паливо для населення

З 1 листопада 2018 року по 31 грудня 2019 року вартість газу для мешканців квартир, обладнаних відповідними лічильниками, буде становити 8,55 грн за 1 куб. м.

ПАТ «Київгаз» опублікувало на своєму сайті нові тарифи на газ для населення. Зокрема, мова йде про розцінки на «блакитне паливо», починаючи з 1 листопада поточного року для мешканців квартир, обладнаних газовими лічильниками і для квартир без таких.

Якщо раніше мешканці квартир, обладнаних газовими лічильниками, платили за «блакитне паливо» 6,96 грн за 1 куб. м (з ПДВ), то з 1 листопада 2018 року по 31 грудня 2019 року його вартість буде становити 8,55 грн за 1 куб. м (з ПДВ).

Водночас для мешканців квартир без газового лічильника вартість блакитного палива встановлена на рівні:

При цьому наголошується, що в період відсутності централізованого гарячого водопостачання населення норма споживання природного газу на плиту газову встановлюється 5,4 куб. м на людину в місяць.

Термін відсутності гарячого водопостачання (понад 6:00 на добу у разі цілодобового водопостачання або понад 30 відсотків загального часу подавання води за добовому графіком), в який не включається перерва в його постачанні у нічний час (з 24 до 6:00) фіксується в двосторонньому акті, що підписується теплопостачальною організацією та оператором газорозподільної системи і є підставою для перерахунку населенню плати за гаряче водопостачання та газ.

За вказаний період населення не здійснює плату за користування централізованим гарячим водопостачанням. Оператор газорозподільної системи після закінчення півріччя надсилає абоненту перерахунок за спожитий газ в період відсутності централізованого гарячого водопостачання.

Напередодні повідомлялося, що в Києві збільшилися тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води. Тепер у столиці 1 кубометр води коштує 19,6 грн.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *