«Укрзалізниця» купила на 7 млн грн відеокамер за значно завищеними цінами

Компанія «Укрзалізниця» замовила у компанії «Секур інтеграція» систем відеонагляду на 7,4 млн гривень, ціна на які може бути завищена у декілька разів. Про це повідомляється у системі «Прозорро», передають Наші гроші.

Цьогоріч у пасажирські вагонні депо по всій Україні поставлять 100 комплектів системи відеоспостереження виробництва компанії Guangzhou Cantonk Corporation Ltd. по 74 тис. гривень.

Наприклад, купольні камери AHD Tecsar AHDD-15F2M-A-MOB з мікрофоном і дальністю інфрачервоного підсвічування 15 м купили по 3550 гривень. В інтернет-магазинах подібні купольні камери AHD Tecsar AHDD-20F2M-A-out без позначки MOB, яка означає захист від вібрації для використання у транспорті, з мікрофоном та більшою дальністю ІЧ-підсвічування 20 м продавали вчетверо дешевше – по 836 гривні.

Також дуже високою є ціна на 7-дюймові монітори (TFT LCD, 800×480 RGB) – 9958 гривень за штуку. За таку ціну можна придбати монітори з учетверо більшою діагоналлю (наприклад 27″ Dell UltraSharp).

Найдорожче у комплекті коштують відеореєстратори – по 39 916 гривень за штуку. Звичайні відеореєстратори коштують у п’ять разів дешевше – від 7 до 10 тис. гривень.

Засновником компанії «Секур інтеграція» є Петро Івасюк, а директором Олег Костовський, який у 2015 році йшов у Житомирську райраду від всеукраїнського об’єднання «Свобода». Єдиним конкурентом «Секур інтеграція»  під час тендеру була компанія «Смарт Сіті Технолоджі» Андрія Погорєлова.

Натомість шість інших фірм не допустили до торгів через технічну невідповідність товару, відсутність документів на підтвердження стосунків з виробником, документів виробника про якість товару, чинних сертифікатів відповідності або гарантійних листів про надання нових сертифікатів відповідності до закінчення строку дії старих.

Нагадаємо, військова частина А4558 (база артилерійського озброєння в Ніжині Чернігівської області) і військова частина А0153 (база артилерійського озброєння в Сарнах Рівненської області) закупили 30 козацьких шабель на загальну суму в 362 тис. гривень.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *