У Зеленського зробили цікаву заяву про призначення нових чиновників

Ключові призначення майбутній президент України Володимир Зеленський зробить вже перебуваючи в Адміністрації президента, маючи доступ до всіх баз СБУ, МВС і НАЗК.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву в інтерв’ю “Цензору” зробив радник Зеленського та адвокат олігарха Ігоря Коломойського Андрій Богдан.

При цьому він додав, що команді Зеленського, де зараз підбирають людей, більше важлива ідеологія, ніж посади:

“Володимир зустрічається з великою кількістю людей, претендентів. Але які люди, які посади займуть – це вже тільки в голові у Зеленського”.

“Я так розумію, що деякі вакансії Володимир для себе вже закрив, деякі шукаємо. Але в будь-якому випадку рішення буде, коли Зеленський вже буде в Адміністрації президента, коли у нього буде доступ до всіх інформаційних ресурсів держави: базах СБУ, МВС, НАЗК. Ці дані важливо враховувати при кадрових призначеннях”, – резюмував радник.

Раніше представник штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявляв, що Арсен Аваков затримається в кріслі міністра внутрішніх справ до парламентських виборів.

Тим часом досі невідомо, коли відбудеться інавгурація Володимира Зеленського. Перший заступник голови фракції «Народний фронт» Андрій Тетерук впевнений, що 19 травня вона не відбудеться.

Нещодавно народний депутат Віталій Купрій зареєстрував проект постанови про перенесення дати інавгурації Володимира Зеленського. На його думку, інавгурацію потрібно провести в понеділок, 20 травня, так вона не буде перетинатися з Днем пам’яті жертв політичних репресій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *