У справі про ДТП Димінського призначена повторна експертиза

Печерський районний суд Києва вирішив провести повторну експертизу біологічних матеріалів у справі про смертельну ДТП за участю автомобіля львівського бізнесмена Петра Димінського. Про це йдеться у рішенні суду від 23 листопада, повідомили «Українські новини«.

Ініціювали повторну експертизу адвокати підозрюваного у цій справі охоронця Димінського Андрія Борща. Причиною для повторної перевірки стало оголошення результатів першої експертизи з боку керівництва МВС.

Зазначимо, що в Міністерстві внутрішніх справ стверджували, що за кермом автомобіля був не Борщ, а Димінський. При цьому у відомства не надали захисникам документальних підтверджень.

Згідно з ухвалою судді, залучені органами досудового розслідування експерти є упередженими. Тому суддя призначив комісійну судову молекулярно-генетичну експертизу, проведення якої доручили експертам комунальної установи «Одеське обласне бюро судово-медичної експертизи».

Експертиза виявить, кому належать біологічні зразки, знайдені на кермі автомобіля бізнесмена і чи можливе штучне нанесення їх на поверхні та у салоні автомобіля.

Нагадаємо, 18 серпня автомобіль власника ФК «Карпати» та телеканалу «ZIK» став учасником аварії, в результаті якої загинула 31-річна жінка.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *