У Полтаві засуджений за хабарництво екс-глава ДАІ втік до Криму

Засуджений до 7 років ув’язнення з конфіскацією всього майна за хабарництво екс-начальник управління ДАІ в Полтавській області Петро Блажівський втік до Криму.

Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на вирок Жовтневого райсуду Полтави від 20 листопада.

Згідно з матеріалами суду, в 2014-му Блажівський вимагав від підлеглих щомісяця платити від 1000 до 4000 дол. «за прихильне ставлення до них під час проходження служби в підрозділах ДАІ і можливість продовжувати працювати на займаних посадах». Як розповіли свідки, сума хабарів залежала від кількості населення, яке проживає на території обслуговування того чи іншого підрозділу.

Блажівського затримали наприкінці грудня 2014-го в лікарняній палаті, коли він отримав через посередника 1 тис. дол. від одного зі своїх підлеглих. Портфель з грошима Блажівський викинув через вікно. Серії та номера, виявлених в портфелі доларів, збіглися з тими, які були видані правоохоронцями для передачі в якості хабара.

Слідство привело в суді чотири епізоди отримання Блажівським хабарів на загальну суму 10 500 дол.

У матеріалах суду зазначається, що до кінця листопада 2015-го Блажівський систематично брав участь у судових засіданнях. Він відмовлявся давати свідчення, заявивши, що оголосить їх в кінці розгляду справи. Однак потім зник, і в грудні 2015-го було оголошено в державний розшук.

УСБУ в Полтавській області, яке займалося його розшуком, встановило, що він ховається у своїх близьких родичів в Севастополі і Джанкої.

Суд визнав Блажівського винним у хабарництві і присудив йому 7 років ув’язнення з конфіскацією всього майна. Його також позбавили спеціального звання «полковник міліції» і заборонено протягом 3 років обіймати посади в органах влади, пов’язані із здійсненням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків.

Нагадаємо, нещодавно призначений на посаду директора ДБР Роман Труба не проходив люстраційну перевірку.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *