У Німеччині обрали наступницю Меркель

У Гамбурзі під час з’їзду Християнсько-демократичного союзу Німеччини (ХДС) федеральний канцлер країни Ангела Меркель склала з себе повноваження голови партії. З’їзд обрав її наступницю, яка у майбутньому також матиме великі шанси обійняти посаду канцлера у 2021 році.

Як пише Spiegel Online, новим головою партії обрано Аннегрет Крамп-Карренбауер, кандидатуру якої підтримувала Меркель. За Крамп-Карренбауер проголосували 52% учасників з’їзду, її конкурент, колишній голова фракції ХДС в Бундестазі Фрідріх Мерц, отримав 48%. Очікується, що Крамп-Карренбауер продовжить політику Ангели Меркель та поведе партію на вибори у 2021 році, де матиме чималі шанси стати її наступницею також і у кріслі канцлера.

Нагадаємо, 28 жовтня у Берліні засідав виконавчий комітет ХДС, на якому обговорювалися невдалі для партії результати на місцевих виборах. Під час цієї зустрічі канцлер ФРН Анегела Меркель, яка 18 років очолювала ХДС, оголосила про свій намір піти із цієї посади.

Під час візиту до Києва вона пояснила українським студентам, чому вирішила піти. На її місце претендувало троє політиків.

 

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *