У Філатова віддали 7 мільйонів на будівництво ходу зі школи до туалету улюбленцю з кримінальним шлейфом

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради 16 січня за результатами тендеру замовив ПП «Лана» будівництво переходу у комунальному закладі освіти «Неповна середня загальноосвітня школа № 127» Дніпровської міської ради за 6,72 млн грн. Про це написав Тимофій Нагорняк у «Інформаторі».

Йдеться про будівництво переходу з приміщення школи до туалету, який знаходиться на відстані 70 м від учбового закладу. За даними видання, в кінці 2017 року через проблеми з туалетом навіть звільнили директора школи, яка, на думку Департаменту гуманітарної політики Дніпра, не змогла забезпечити будівництво теплого туалету.

Згідно з тендерною документацією, термін закінчення робіт – 30 листопада 2019 року. Тобто, цю зиму діти будуть ходити в туалет по вулиці.

У будівельних роботах будуть задіяні крани вантажопідйомністю 25 і 40 тонн, крани вантажопідйомністю 50-63 тонни, автокран вантажопідйомністю 10 тонн, крани баштові і козлові, бульдозери, автогрейдери, навантажувачі, дорожні катки, екскаватори, трактори.

Засновником ПП «Лана» є Юрій Авраменко, а керує фірмою Ганна Смотрицька.

У 2015 р. заступник керівника фірми, він же засновник, Юрій Авраменко був засуджений за службове підроблення та привласнення або розтрату майна шляхом зловживання службовим становищем. Компанія ремонтувала спортзал 43 школи Дніпра і замість плит OSB використовувала гіпсокартон. Заступник директора отримав покарання у вигляді 850 грн. штрафу, йому також заборонили обіймати керівні посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими обов’язками на 1 рік.
ПП «Лана» – улюблений підрядник міськради, особливо Департаменту гуманітарної політики та Департаменту благоустрою та інфраструктури. У цих двох департаментах за останні три роки фірма перемогла в тендерах на загальну суму 131,78 млн грн.

«Лана» знаходиться під пильною увагою правоохоронних органів. Наприклад, ремонтами, які компанія провела в харчоблоках, спортзалах та інших об’єктах шкіл Дніпра, зацікавилася Генпрокуратура. Слідчі підозрюють, що ПП «Лана» і пов’язана з нею фірма ПП «Елін Плюс» беруть участь в роботі конвертаційного центру, який створили високопоставлені співробітники ДФС Київської, Дніпропетровської та Харківської областей.

Крім того, слідчі обласної поліції підозрюють, що гроші, які КП «Оздоровлення та відпочинок» переводило ПП «Лана» за ремонт санаторію «Лісовий», йшли фірмам з ознаками фіктивності.

Наші Гроші

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *