Судове засідання у справі перестрілки в Княжичах перенесли через неявку потерпілих

Броварський міськрайонний суд Київської області знову переніс підготовче засідання у справі перестрілки в селищі Княжичі, унаслідок якої у грудні 2016 роки загинули п’ятеро поліцейських. Цього разу до суду не з’явилися потерпілі у справі — рідні загиблих працівників Управління оперативної служби Юліана Рудька та Олександра Маніци.

Про це передає кореспондентка hromadske із зали суду.

Потерпілі надіслали повідомлення до суду, зазначивши, що будуть відсутні в засіданні, оскільки пізно отримали повідомлення про час його проведення. Однак, рідні загиблих Рудька та Маніци не просили продовжувати судовий розгляд без них. 

Наступне засідання призначили на 11 листопада. Тоді суд має ухвалити рішення або щодо призначення розгляду по суті, або щодо повернення обвинувального акту прокуратурі.

«Ми вважаємо, що цей обвинувальний акт не відповідає вимогам закону», — зазначила у коментарі hromadske Тетяна Батіс — захисниця обвинуваченого Леоніда Куряти.

Прокурор у справі Микола Наливайко у коментарі hromadske заявив, що підстав для повернення обвинувального акту немає.

«Для цього немає підстав і ми будемо про це зазначати в судовому засіданні. Вони пишуть, що не таке обвинувачення, вони вдаються в докази, кваліфікацію. Однак, це не є предметом розгляду саме підготовчого засідання», — зазначив прокурор.
Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *