Стерненко заявив про погрози від Киви: Ми вас, активістів, у землю будемо закопувати

Колишній лідер одеського осередку «Правого сектора» Сергій Стерненко розповів про те, як екс-радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Ілля Кива погрожував йому у присутності правоохоронців.

Про це Стерненко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, інцидент трапився 1 жовтня в приміщенні головного слідчого управління Національної поліції Києва, де він ознайомлювався із матеріалами проваджень стосовно нападів на нього.

«Коли вже закінчував, приблизно о 16:45, відкрились двері, і в кабінет, де був я та двоє слідчих, увійшов кандидат в президенти Ілля Кива в супроводі невідомого мені чоловіка, імовірно співробітника МВС. З його поведінки було помітно, що зі слідчими вони знайомі, – написав Стерненко. – Він впізнав мене та почав бігати по кабінету і кричати, що «жизнь прожить — нє полє пєрєйті» та «каждому воздастся»… Також сказав, що він воював, і скоро буде в країні наводити порядок. І додав «ви, актівісти, жить нє дайотє нікому. Ми вас, актівістов, в зємлю будєм закапывать». Я відповів, що сприймаю його слова як прямі погрози на свою адресу та попередив, що у випадку нападу буду захищатись усіма доступними способами».

За словами Стерненко, увесь цей час слідчі мовчали та не робили Киві жодних зауважень.

«Можна було б поставитись до цієї ситуації з іронією, бо що взяти з такого, як Кива? Якби не деякі моменти. Злочин Кивою було скоєно прямо при співробітниках поліції. Реакції — нуль. На мене вже було скоєно три напади, і будь-які погрози на свою адресу я сприймаю як реальні. Кива не є самостійною фігурою. Він тісно пов‘язаний з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. І дуже цікаво, чи він погрожував мені від свого імені, чи це сформована думка очільника міністерства?» – додав Стерненко.

При цьому він закликав інших активістів «робити висновки та озброюватись», щоб бути готовими дати відсіч нападникам.

Нагадаємо, 24 травня в Одесі двоє чоловіків напали на Сергія Стерненка у дворі його будинку. В результаті нападу загинув один з нападників.

Раніше Стерненку стріляли в голову з травматичного пістолета, але тоді йому вдалося затримати нападника.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *