Стало відомо про кількість автівок, що так і не були розмитнені

На сьогодні розмитнено лише 200 тисяч автомобілів. 900 тисяч не розмитнено! Це означає, що 8 мільярдів гривень не надійде до бюджету.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Юрій Дерев'янко.

«Нам зараз розповідають, що пенсії будуть підвищувати за рахунок тих коштів, які надійшли до бюджету з розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації. Але нам ніхто не скаже, що 900 тисяч автомобілів не були розмитнені. Це означає, що додаткових 8 мільярдів гривень не надійде до бюджету від ПДВ, акцизу і пального, які споживали б ці автомобілі», – підкреслив народний обранець.

Водночас Юрій Дерев'янко повідомив, що загалом в Україні мали б розмитнити мільйон вісімдесят шість тисяч автівок.

«Цю інформацію я отримав від ДФС, це відповідь на мій офіційний запит. Тобто це означає, що на сьогоднішній день розмитнено всього-на-всього 200 тисяч автомобілів. 900 тисяч машин не розмитнено! Але щороку від одного мільйона автомобілів до бюджету надходить 8,8 млрд гривень. Якщо в нас не їздить 900 тисяч автомобілів, це означає, що 90% від цієї суми просто не надійде в бюджет. Ця спецоперація по розмитненню провалилася», – вважає обранець.

Дерев'янко також підкреслив, що люди, які не змогли розмитнити свої автомобілі, це, здебільшого, дрібні підприємці.

«І зараз вони думають, що робити – чи їхати закордон, чи залишатися в Україні, де з них витискають останні соки. А якщо в нас немає робочих місць, людей працездатного віку, то всі дискусії про пенсії, усі піар-акції перед виборами, вони луснуть, як мильна бульбашка», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, у Міністерстві фінансів України заявили, що гроші з розмитнення євроблях підуть на індексацію пенсій.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *