США звинуватили Росію в «шахрайстві» з санкціями проти КНДР

США звинуватили Росію в «шахрайстві» з санкціями проти КНДР

Постпред США при ООН Ніккі Хейлі в ході засідання Радбезу ООН звинуватила Росію в спробах підірвати режим санкцій щодо КНДР.

«Чому, проголосувавши за введення санкцій 11 раз, Росія відступає від них? Ми знаємо відповідь. Тому що Росія обманює. І тепер їх зловили», — цитує пані Хейлі Bloomberg.

За словами постпреда, Москва і Пхеньян заважають проводити обмежувальну політику і допомагають режиму Кім Чен Ина обійти санкції. Зокрема, мова йде про кораблі, які постачають в КНДР паливо і нафтопродукти в обхід міжнародних санкцій. Пані Хейлі зазначила, що порушення є «систематичними», при цьому Москва намагається приховати їх «незалежно від того, чи вчинені вони Росією або громадянами інших держав».

Також постпред заявила про те, що Росія могла бути причетною до вбивства Кім Чен Нама — зведеного брата лідера КНДР, вчиненого з використанням нервово-паралітичноїй речовини. «Це було за сприяння Росії, яка передавала біологічні речовини Північноїій Кореї», — сказала пані Хейлі.

Кім Чен Нам був убитий 14 лютого 2017 року. Влада Малайзії заявила, що смерть наступила в результаті впливу забороненої нервово-паралітичної речовини.

«Аргумент»

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *