США пригрозили Євросоюзу санкціями: що відбувається

США пригрозили Європейського союзу економічними і політичними наслідками в разі подальшої підтримки європейських проектів у сфері оборони і озброєння.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на лист, направлений главі європейської дипломатії Федеріці Могеріні заступником держсекретаря США Еллен Лорд 1 травня, зміст якого став відомий El Pais.

Так, мова йде про наростаюче суперництво між НАТО і ЄС та загрозу “десятиліттям інтеграції трансатлантичної оборонної індустрії” та військового співробітництва в рамках Північноатлантичного альянсу.

За даними журналістів, лист переповнений явними і завуальованими погрозами, які США готові реалізувати, якщо Європейський союз буде намагатися і далі просувати європейські військові проекти, не беручи до уваги інтереси третіх країн.

Крім того, Вашингтон глибоко стурбований прийняттям Регламенту європейського оборонного фонду і загальними умовами Постійного структурованого співробітництва в сфері оборони (PESCO), регламент якого дозволяє участь неєвропейських країн в оборонних проектах, однак останні будуть перебувати виключно в європейській інтелектуальної власності.

Нагадаємо, раніше в США створили нову ракету, відому як “ніндзя-бомба”, яка вражає цілі не вибухаючи гострими лезами, які викидаються.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *