Ремонт Шулявського мосту: АМКУ виніс підозру компаніям «Укрбуду»

Антимонопольний комітет розслідує можливу змову під час тендеру на реконструкцію столичного Шулявського мосту мосту. Виявилося, що в конкурсі, всупереч законодавству, брали участь одразу дві компанії концерну «Укрбуд».

Журналісти програми «Схеми» дізналися, що тендер на реконструкцію мосту пройшов непрозоро.

Читайте також: Шулявський міст «завів» сторінку в Instagram: потішні дописи з його життя

Всупереч законодавству в ньому брали участь одразу дві компанії корпорації – це «Спецбуд-Плюс» та «Північноукраїнський будівельний альянс». Останню пов’язують із нардепом Максимом Микитасем. Саме цим тендером зацікавилося Антикорупційне бюро та Служба безпеки України.

Утім, якщо підозри підтвердяться, тендер скасовувати не будуть, і ремонт не зупинятимуть. Порушники відбудуться штрафом у 10% від отриманого доходу – це не менше 500 тисяч гривень. Також, їм світить заборона на участь у державних тендерах на наступні три роки.

Що відомо про будівництво Шулявського мосту? Столичний міст частково обвалився в лютому 2017 року. Після цього вантажівкам на нього заборонили заїжджати, але дехто з водіїв таких машин на такі заборони не звертав уваги. А таке навантаження міст може просто не витримати, тому його ремонт був дуже необхідним. Нині там працюють над зведенням нової розв’язки. 

реконструкція шулявського мосту: останні новини

  • 17 квіт
    2019

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *