Рада не підтримала закон про пенсії жителям ОРДЛО

Рада не підтримала закон про пенсії жителям ОРДЛО
Рада не підтримала закон про пенсії жителям ОРДЛО

Верховна Рада провалила в першому читанні голосування за законопроєкт про виплату пенсій особам, які проживають на тимчасово окупованих територіях.

Як повідомляє “Новинарня“, це стало відомо під час засідання Верховної Ради в середу, 5 лютого.

За законопроект №2083-д “Про внесення змін до деяких законів України щодо реалізації права на пенсію” віддали свої голоси 184 народних депутати. 

За інформацією “Української правди”, заступник міністра фінансів Юрій Джигир від імені уряду запропонував відправити документ на доопрацювання, оскільки в державному бюджеті не передбачені витрати на його реалізацію.

Йдеться про додаткові 115 млрд грн щорічно.

Згідно з пояснювальною запискою, законопроект №2083-д покликаний врегулювати особливий режим і порядок отримання пенсій для пенсіонерів, які залишилися проживати на тимчасово окупованих територіях України.

Він повинен спростити процедуру підтвердження права на виплату пенсій і її розмір особам, які мають право на пенсії і змушені були залишити або покинути своє місце проживання в результаті або щоб уникнути негативних наслідків збройного конфлікту і тимчасової окупації. Тобто таким людям не обов’язково буде для цього надавати паперові документи.

Після провалу законопроекту 2083-д, депутати голосували за прийняття або відхилення базового документа №2083. Його підтримали 155 депутатів.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *