Путін “таємно” відвідав єпископа Тихона, якого називають наступником очільника РПЦ Кирила

17 листопада президент РФ Володимир Путін здійснив неофіційний візит під покровом ночі до єпископа Тихона (Шевкунова) у місті Печори Псковської області.

Про це повідомляє Credo.Press.

Поїздка Путіна до Псковського монатиря не анонсувалася, журналістів не запрошували. Тим не менш у ЗМІ все одно просочилися відомості про приватний візит президента. 

“Візит Путіна в Печори – абсолютно приватний, сюди не прибув ніхто з преси. Всього в групі гостей близько 15 осіб, в тому числі – режисер Микита Михалков. Путіну й іншим гостям провели екскурсію по печерах і монастирю, вони взяли участь у службі”, – повідомляється у Telegram-каналі “Псковська губернія“.

Коментуючи в своєму телеграм-каналі в цю поїздку, головний редактор “Ехо Москви” Олексій Венедиктов написав: “Президент незадоволений, як розвивається історія з автокефалією в Україні. Патріарх Кирило не виправдав… а ось владика Тихон може…”

“Президент знову приїхав в Псково-Печерський монастир через 18 років. Приїхав у гості до намісника митрополиту Тихону (Шевкуна) і до святих ікон. […] Кажуть, що у нинішньої поїздки президента в Печори є свої причини; одні з них суто особисті. Інші причини – необхідність підтримати і підвищити статус митрополита Тихона з його планами перетворення Псково-Печерського монастиря в ідейний центр збірки сил; продемонструвати підтримку консервативному напрямку в РПЦ і зайвий раз вказати на місце Гундяєву, який впав у гріхи матеріальної розпусти і жадібності”, – йдеться у повідомленні у Telegram-каналі “Незигар”.
Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *