Повінь у Польщі: велика вода пройшла Краків, у 37 місцевостях рівень води вище критичного

Близько 8 ранку паводкова хвиля висотою 5,8 м пройшла Краків. Рівень води у Віслі поступово знижується. Загалом на півдні Польщі рівень річок перевищив критичні позначки у 29 місцевостях та наближається до небезпечного у 92 місцевостях.

Про це повідомляє RMF FM.

«Рівень води у Віслі падає, паводкова хвиля висотою 5,8 м вже пройшла через Краків», – заявила сьогодні зранку прес-секретар мера Кракова Моніка Хиляшек.

За даними польських рятувальників, найбільш складна ситуація у: Малопольському, Підкарпатському, Сілезькому та Свентокшиському воєводствах. Зокрема, у Підкарпатському воєводстві, де все ще зростає рівень приток Вісли – Сяну та Віслоку. На останній річці рівень води поблизу м. Мелець піднявся на 5 м вище норми. У п’яти повітах воєводства оголошено про небезпеку повені. У територіальній громаді Вадовіце-Гурне майже 70% території знаходиться під водою.

«Згідно з останніми даними, на півдні Польщі рівень річок перевищив критичні позначки у 29 місцевостях та наближається до небезпечного у 92 місцевостях», – підсумували польські рятувальники.

Нагадаємо, вчора у Кракові затопило набережну Вісли – у місці побоювалися, що паводкова хвиля може сягнути 7 метрів.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *