Порушення пожежної безпеки: ДСНС вимагає призупинити роботу 33 ТРЦ, шкіл і лікарень Києва

Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) в Києві просить адміністративний суд частково призупинити роботу 33 торгово-розважальних центрів, дитячих садків, шкіл та лікарень через порушення правил пожежної безпеки.

Про це сказано у відповіді Головного управління ДСНС в Києві на запит Українських новин.

"З огляду на виявлені порушення, а також з урахуванням матеріалів попередніх років, Головним управлінням подано 33 позови до адміністративного суду про застосування заходів реагування, передбачених статтею 68 Кодексу цивільного захисту України", – сказано в ньому.

Зокрема, ДСНС просить суд частково призупинити роботу 21 торгового підприємства, культурного і розважального закладу, 3 медустанов зі стаціонарним лікуванням, 9 шкіл і дитсадків.

В інформації на сайті Головного управління ДСНС в Києві, серед ТРЦ, щодо яких подано позов, вказані універмаг "Україна", ТРЦ "Sky Mall" і "New Way".

Зазначається, що станом на 2 серпня рішення за позовами судами не прийняті.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду анонсував проведення масових перевірок щодо дотримання пожежної безпеки – через пожежу в ТЦ в російському Кемерово.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *