Порошенко підписав закони про «євробляхи», просить людей не протестувати

Президент Петро Порошенко підписав закони №8487 та №8488, які легалізують ввезені з порушенням митного та податкового законодавства автомобілі з європейськими номерами.

Про це глава держави повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Всі кошти від цього, від першої й до останньої гривні, підуть до Пенсійного фонду на покриття його дефіциту, на індексації пенсій, на виплати в першу чергу тим, хто отримує мінімальну пенсію. Це чітко й недвозначно передбачено законом" – зазначив президент.

За його словами, "це – непростий компроміс між державою та фактичними власниками авто, між тими, хто вже прийняв як даність неминучість податків, і тими, хто лише отримав шанс стати сумлінним платником податків".

"І от щоби останні не мали жодного сумніву, що їхні гроші ідуть на добру справу, їх і вирішили в цільовий спосіб направити на допомогу пенсіонерам", – заявив Порошенко.

Він також додав, що від Пенсійного фонду вимагатиме регулярно звітувати про обсяги коштів, отриманих від легалізації авто.

Президент закликав власників авто з європейськими номерами "у передбачений законом термін скористатися пільговим порядком розмитнення і утриматися від акцій протесту".

"Без податків не буває армії, без податків не буває доріг, без податків не буває освіти. І державу будують не президенти, не уряди, не депутати, а платники податків. Це має стати аксіомою, і підписання зазначених законів – крок у тому напрямку. Дякую усім за розуміння і здатність до компромісу", – резюмував Порошенко.

Як повідомлялося раніше, власники автомобілів на європейських номерах заявили про припинення блокування доріг по території України. Про подальші дії "євробляхери" обіцяють повідомити згодом. Наразі вони хочуть виробити нову стратегію спротиву.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *