Порошенка переконали, що дострокові вибори допоможуть йому зберегти владу – журналіст

Президента Петра Порошенка запевнили, що в нього ще є якість шанси на збереження влади через позачергові президентські вибори.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Олександр Дубінський .

«За моїми даними, в штабі Порошенка переконали його, що примарні шанси зберегти владу у нього залишаються тільки при дострокових президентських виборах. Про що може бути оголошено в День Конституції, 28 червня – під час звернення до «мого народу», – зазначив він.

За словами Дубінського, у нього поки немає подробиць, яким чином це допоможе Порошенко зберегти владу. Він також додав, що, найімовірніше, це відбудеться «за допомогою «вибору» наступника, який гарантує недоторканність».

«Звичайно, Петру Олексійовичу не варто було б псувати День Конституції такими заявами. Для цього набагато краще б підійшов день кондитера. Але Порошенко вже не торт», – підкреслив він.

Нагадаємо, згідно з результатами опитування, опублікованими на сайті Київського міжнародного інституту соціології, чинний президент Петро Порошенко в першому турі виборів глави держави отримав би менше голосів, ніж лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко або ж очільник «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *