Польща пропонує навчати українських дипломатів, посадовців і політиків

Мміністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович під час церемонії призначення на посади молодих польських дипломатів заявив, що Польща запропонувала навчання для українських посадовців.

У вівторок очільник польської дипломатії взяв участь у церемонії присвоєння дипломатичних рангів у Дипломатичній академії Міністерства закордонних справ Польщі, повідомляє Польське радіо.

У церемонії взяли теж участь українські дипломати, зокрема посол України у Польщі Андрій Дещиця, а також представники української Дипломатичної академії при МЗС України.

Чапутович, звертаючись до молодих дипломатів, підкреслив, що дипломатична академія МЗС Польщі, яка їх готувала до екзамену на перші дипломатичні посади, стала важливою установою для польського МЗС. Вона теж розширює свою діяльність та підтримує навчання дипломатів і посадовців з інших держав.

За цієї нагоди міністр поінформував, що його відомство проводить нині перемовини щодо проведення дипломатичною академією МЗС Польщі навчанння для українських посадовців та налагодження співпраці із відповідними структурами в міністерстві закордонних справ України.

Чапутович висловив задоволення, що на церемонію присяги польських дипломатів прибули представники України. «Наші відносини з Україною розвиваються дуже добре», – сказав він, нагадавши про найновіший візит до Польщі нового президента України.

Раніше повідомлялося, що Польща вважає незаконними так звані «місцеві вибори», які проводяться в анексованому Криму та Севастополі.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *