Нові правила паркування зробили незаконною евакуацію автомобілів – поліція

Вступ в силу нового закону, який передбачає фото- і відеофіксацію порушень правил паркування, зробило евакуацію автомобілів-порушників тимчасово незаконною.

Про це розповів начальник патрульної поліції столиці Юрій Зозуля під час наради з транспортних питань у Київській міській державній адміністрації (КМДА), передає кореспондент інтернет-видання UA1.

За його словами, поліції заборонили евакуювати неправильно припарковані автомобілі через те, що закон передбачає обов’язкову фіксацію порушень сертифікованим приладом. І проблема полягає в тому, що ці прилади правоохоронцям досі не видали.

Як зазначив експерт громадської організації «Європатруль» В’ячеслав Коновалов в ефірі передачі «Київський ранок», Міністерство внутрішніх справ (МВС) разом з київською владою вже чотири роки сперечаються щодо закупівлі приладів фіксації порушень на дорогах, в тому числі і на стоянках.«Йде перетягування каната. У МВС кілька угруповань, які хочуть контролювати закупівлі камер, в міськадміністрації теж є свої інтереси, на рівні Кабміну – теж. У семи няньок дитя без ока», – сказав він.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко повідомив, що невдовзі столична влада отримає повноваження, які дозволять їй врегульовувати штрафи за неправильне паркування та евакуйовувати автомобілі. 

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *