НКРЕКП звинуватила постачальника газу в Києві у незаконних нарахуваннях у квитанціях

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг звинуватила держпідприємство «КиївГазЕнерджи» у незаконності виставлення побутовим споживачам рахунків для компенсації збитків в межах суми, стягненої компанією «Нафтогаз».

Постачальники газу не мають права виставляти побутовим споживачам рахунків, в яких вказуються не передбачені чинним законодавством донарахування, повідомили у прес-службі НКРЕКП.

«З публічних джерел НКРЕКП, стало відомо, що у червні 2018 року держпідприємства «КиївГазЕнерджи» було висунуто вимогу до побутових споживачів природного газу про необхідність компенсації збитків в межах суми, стягненої компанією «Нафтогаз» з «КиївГазЕнерджи» у зв’язку з несвоєчасними розрахунками в період з 01.07.2015 по 31.12.2015, та розіслано відповідні рахунки споживачам», – йдеться у повідомленні.

Крім того, у регуляторі закликали постачальників газу утримуватися від незаконних дій, пов’язаних із виставленням побутовим споживачам рахунків, в яких вказуються не передбачувані чинним законодавством донарахування.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Кабінет міністрів веде переговори з Міжнародним валютним фондом стосовно прийнятної формули ціноутворення на газ для населення.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *