Наймасовіша коляда: у Тернополі встановили співочий рекорд

Тернополяни наколядували на рекорд. Флешмоб з масового виконання колядок відбувся у Тернополі на другий день різдвяних свят, 8 січня.

Люди на дійство, яке влаштували ввечері в одному з торгових центрів, приходили сім’ями. За попередніми підрахунками, колядували одночасно понад 1000 людей. Досягнення внесли у Книгу рекордів Тернополя як наймасовішу коляду в історії міста.

Захід пройшов під гаслом «Україна чекає на тебе!». За словами одного з організаторів Андрія Костюка, за допомогою такого дійства колядки хотіли донести і до тих українців, які з певних причин не живуть в Україні, а зустрічають Різдво у країнах по всьому світу.

Різдвяний флешмоб проводять у місті вдруге. Торішній рекорд був – 524 людини. Офіційні підрахунки цьогорічної кількості учасників поки тривають, але вже відомо, що їх було вдвічі більше.

«Усіх присутніх фіксували, і через 4 дні ми скажемо точну кількість. Буде порахований кожен, хто прийшов. Але можемо сказати, що зібралося понад 1000 учасників», – повідомив начальник міського управління культури Олександр Смик.

Співали разом понад півгодини. За цей час встигли пригадати різні різдвяні колядки. Разом із відвідувачами комплексу співали й професійні гурти. Підтримати флешмоб прийшли з десяток хорових колективів.

Захід мав і благодійну місію. Організатори проекту «Життя без меж» збирали гроші для дітей з інвалідністю. Волонтери пригощали колядників різдвяними пампухами, а кожен охочий міг віддячити коштами.

Як повідомили організатори, вдалося зібрати 12 614 грн. На ці кошти придбають для дітей речі першої необхідності.

 

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *