НАБУ викликає на допит Юрія Луценка

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) викликає Генерального прокурора Юрія Луценка на допит, який призначений на 15.00 15 липня.

Про це у Фейсбуці повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

«Генерального прокурора Юрія Луценка викликають на допит до НАБУ з приводу прийняття ним процесуального рішення про передачу резонансного кримінального провадження щодо учасника Євромайдану Івана Бубенчика складу прокурорів на чолі із куруючим заступником Генпрокурора А.Стрижевською для здійснення неупередженого та ефективного досудового розслідування», – повідомила Лариса Сарган.

Вона нагадала, що приводом для такого рішення у квітні минулого року стали заяви учасників Революції Гідності та публікації ряду ЗМІ щодо упередженої кваліфікації дій Бубенчика під час подій січня-лютого 2014 року.

«Генерального прокурора викликають на допит у якості свідка у кримінальному провадженні, порушеному за заявою адвоката потерпілих. Цим адвокатом є О.Горошинський, відомий захисник «беркутів» та самого Януковича», – уточнила Лариса Сарган.

Вона додала, що провадження зареєстроване за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.364 КК України: «Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб».

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *