НАБУ розслідуватиме незаконне привласнення елітної землі Порошенком

Суд зобов’язав Національне антикорупційне бюро України почати розслідування за фактом незаконного привласнення майже гектара елітної землі президентом Петром Порошенком і заступником глави фракції БПП Ігорем Кононенком.

Про це пишуть «Вести«.

За словами позафракційного нардепа Віталія Купрія, один гектар землі по вулиці Радіальній, 5 було отримано Порошенком і Кононенком незаконно через схему підставних кооперативів.

Нардеп зазначив, що звернувся до суду, оскільки Генеральна прокуратура і НАБУ відмовилися проводити розслідування незаконного привласнення елітної землі.

В результаті Солом’янський районний суд Києва задовольнив скаргу Купрія щодо розслідування стосовно Порошенка і Кононенка.

«Минулого разу я звертався в ГПУ, щоб порушили справу, але мені відмовили, і я звернувся до НАБУ. Там теж мені відмовили. І коли я зрозумів, що всі вони прикривають президента, вирішив змусити їх почати розслідування через суд, який задовольнив мою скаргу», – заявив нардеп.

Купрій пояснив, що злочинна схема полягала в безкоштовній передачі земельних ділянок фіктивному кооперативу.

Раніше повідомлялося, що Порошенко підписав указ про введення в дію таємного рішення РНБО від 13 вересня 2017 року, поклавши відповідальність за його виконання на секретаря Ради нацбезпеки Олександра Турчинова.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *