НАБУ отримає зразки підпису Мартиненка та його «правої руки»

Національне антикорупційне бюро отримало доступ до документів, що містять зразки підпису колишнього народного депутата від «Народного фронту» Миколи Мартиненка і його «правої руки» Павла Скаленка у виділеному провадженні щодо другої особи.

Такі рішення ухвалив слідчий суддя Солом’янського районного суду міста Києва Вадим Сенін за результатами розгляду клопотань детектива, повідомляє Слово і Діло.

Так, у клопотанні детектив вказував, що, аби підтвердити або спростувати факт підписання Скаленком документів із господарської діяльності між компаніями Skoda JS і Bradcrest Investments S.A., необхідно отримати вільні зразки його підпису.

Також НАБУ потрібно провести судову почеркознавчу експертизу з метою підтвердити або спростувати факт підписання Мартиненком документів про діяльність компанії Bradcrest Investments S.A. та надання ним доручень на вчинення від імені цієї фірми іншим особам, а також пов’язаності між собою екс-нардепа та Скаленка.

У Бюро з’ясували, що Мартиненко надав доручення невідомій особі, а така дія була завірена приватним нотаріусом. У зв’язку з цим детективи просили надати доступ до документів цього нотаріуса. Суд клопотання задовольнив.

Нагадаємо, нардеп Сергій Лещенко заявив, що екс-депутат від «Народного фронту» Микола Мартиненко розробляє сценарій, як уникнути кримінальної відповідальності за вкрадені мільйони. Тому він відправив до Києва Павла Скаленка для укладення угоди.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *