На Тернопільщині під час таємного голосування до ПЦУ приєдналася ще одна громада

На Тернопільщині у селі Людвище Шумського району релігійна громада перейшла до складу Православної церкви України.

Відповідне рішення у селі приймали на зборах та під час таємного голосування, повідомили IA ZIK у Тернопільській єпархії ПЦУ.

«2 лютого в селі Людвище було проведено таємне голосування щодо переходу парафії з УПЦ Московського патріархату до Православної церкви України. У результаті «за» висловилися 274 осіб, «проти» – 107 і 10 людей утрималися. На парафіяльних зборах, де було розглянуто питання про зміну юрисдикції релігійної громади, 128 осіб висловилися «за», 29 – «проти», – йдеться у повідомленні.

Відтак, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор задовольнив прохання релігійної громади Різдва Пресвятої Богородиці про перехід. Парафію села прийняли до складу Тернопільської єпархії ПЦУ.

Це тринадцята релігійна громада в області, яка ухвалила рішення про перехід з УПЦ МП.

Як повідомляла IA ZIK, раніше до складу Тернопільської єпархії було прийнято сім релігійних громад Шумського району: сіл Мирове, Матвіївці, Сураж, Радошівка, Бриків, Онишківці та Кордишів. До незалежної Української церкви приєдналися також віряни Гніздичного Збаразького та Розтоків Кременецького району й три парафії у Бучацькому районі: у Стінці та дві – у Трибухівцях. 

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *