Людина Яценюка фігурує у кримінальних розборках на Закарпатті

Національна поліція почала розслідування за фактом замаху на закарпатського бізнесмена Роберта Бровді, після того, як будинок під Ужгородом, в якому живе його матір, обстріляли з гранатомета.

Наразі поліцейські відпрацьовують всі версії причин нападу, однак за інформацією джерел інтернет-видання UA1, основна причина – це бізнес Бровді.

Як повідомляє джерело, з 2016 року бізнесмен активно скуповує нерухомість в історичній частині Ужгорода, інвестуючи в будівництво великі гроші. За неофіційною інформацією йдеться про суму близько 300 млн гривень за рахунок власних коштів бізнесмена, який фігурував у скандалі про розкрадання 3 млрд доларів китайського кредиту.

Нагадаємо, Роберт Бровді є наближеним до колишнього прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Зокрема, раніше бізнесмен очолював обласну організацію партії екс-прем’єра «Фронт змін» на Закарпатті.

У 2013 році Бровді працював першим заступником голови правління «Державної продовольчо-зернової корпорації України», через довірених осіб тісно співпрацюючи з Юрієм Іванющенком, найближчим соратником Віктора Януковича.

Держкорпорація мала поставляти зерно до Китаю в обмін на отриманий Україною кредит. Але зерно на всю суму так і не поставили. Кредитні гроші «розчинилися», продукцію продали в інші країни, а одержувачів оплати не знайшли.

У результаті Китай подав позов до Лондонського арбітражного суду про відшкодування збитків. З української сторони за розслідування взялося Міністерство внутрішніх справ.

За президента Януковича слідство фактично не велося. Після зміни влади Бровді, за даними джерела UA1, тісно спілкувався з Арсеном Аваковим і Юрієм Луценком, у результаті чого кримінальне провадження про розкрадання 3 млрд доларів досі лежить «без руху» в сейфах МВС.

Як повідомлялося раніше, протягом жовтня-грудня 2018 року політична партія «Народний фронт» екс-прем’єр-міністра Арсенія Яценюка офіційно витратила на свою діяльність 64,9 млн гривень.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *