Лукашенко зробив різку заяву на адресу Росії, в Путіна роздратовані

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вказав на згортання процесів євразійської інтеграції у зв’язку з пресингом з боку Росії.

На нараді з питань участі в інтеграційних структурах і співпраці з європейськими організаціями в Мінську Лукашенко зробив резонансну заяву, яка викликала невдоволення в Росії, передає НАРОДНА ПРАВДА

За словами лідера Білорусі, останнім часом його країна налагоджує відносини з Євросоюзом, що “викликає якусь алергію і часом істерику” у Росії. Однак, саме дії РФ призвели до того, що Мінськ пішов на розширення співпраці з Заходом.

“Нашу продукцію на ринок не пускають, нахлібниками обзивають, виштовхують, тиснуть, де тільки можна. Нам що, сховатися під плінтус і там сидіти?! Якщо перед нами закривають двері – одну, другу, третю, – ми шукаємо четверту”, – заявив Лукашенко.

Тим часом в Росії кремлівський журналіст нагадав Лукашенку про його висловлювання щодо об’єднання з РФ:

«Лукашенко заявив, що його слова про 98% білорусів, які на референдумі проголосують проти об’єднання, в Росії перебрехали: «Питання про об’єднання на референдум взагалі не може бути винесено». На всяк випадок нагадаємо Олександру Григоровичу його слова, які перебрехали», – написав Дмитро Смирнов.

Нагадаємо, на зустрічі «Велика розмова з президентом» Лукашенко зазначав, що якщо в країні провести референдум про входження до складу РФ, 98% населення висловиться проти.

Відразу після цього виступу джерела в Кремлі висловлювали глибоке розчарування заявами Лукашенко. Там також підкреслювали, що у Лукашенка великі проблеми «економіка падає, проблеми ростуть», саме тому він нібито «намагається продатися Пекіну і Вашингтону, але він може продати тільки антиросійську позицію».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *