Лікарі доступно пояснили, чому не варто пропускати ранкову гімнастику

Щоб день був хорошим, прокидатися треба правильно – не поспішаючи і з любов’ю будити своє тіло. Зробити це можна за допомогою простих вправ для ранкової зарядки, які займуть не більше 15 хвилин. За словами лікарів, ранкова зарядка допомагає організму прокинутися від сну і готує його до майбутньої активності, як розумової, так і фізичної.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Beauty Hub.

Відразу після того, як ми відкриваємо очі, організм розпочинає  перевірку всіх систем і запуск механізмів. Тому спочатку треба солодко потягнутися, розтягуючи хребет і все тіло від верхівки до кінчиків пальців на ногах, і тільки потім вставати.

Правда, зазвичай далі цього справа не заходить, і вся зарядка на цьому закінчується. І дарма –  ранкові легкі вправи допомагають прокинутися, і розганяють метаболізм – ви спалите на 20% більше калорій в порівнянні з «ледачим» днем.

Десятихвилинний ранковий стретчинг плюс прості вправи на зразок махів руками або присідань без ваги спалять додаткові 100 ккал. За тиждень ця невелика на перший погляд кількість перетворюється в солідну цифру – 700 ккал.

Також не варто забувати, що будь-яка фізична активність позитивно впливає на когнітивні здібності – поліпшується пам’ять, концентрація уваги, швидше вирішуються завдання. Її ефект можна порівняти з дією кофеїну, тільки крутіше і корисніше для здоров’я.

Персональний тренер і творець програми Stacy’s Bootcamp Стейсі Берман пропонує вибрати для ранкової зарядки легкі вправи, які розтягнуть м’язи і зв’язки, м’яко підвищать частоту пульсу, розженуть кров, розбудять нервову систему і закачають в організм більше кисню, щоб підготувати мозок і м’язи до посиленої роботи.

Нагадаємо, мільйони людей на всій планеті розпочинають свій ранковий ритуал пробудження з чашечки ароматної кави, щоб швидше прокинутися та продуктивніше працювати на роботі. Але що станеться, якщо відмовитися від вживання цього популярного напою? Як стверджують вчені, різка відмова від кави  може стати навіть причиною сильних головних болів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *