Гройсман Ляшку: Я не знаю, як ви потім відповідатимете за свої слова

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман розкритикував передвиборчі обіцянки лідера «Радикальної партії» Олега Ляшка, після того, як той увірвався на засідання Кабміну.

Про це йшлося під час засідання Кабміну України, яке транслював телеканал ZIK.

«Олег Валерійович, ви виходите до людей і кажете: «Яка у вас зарплата? П’ять тисяч? Вам замало? Я зроблю у п’ять разів більше! А пенсія? Тисячу сімсот? Буде вісім вісімсот. Я все зроблю. Ви лиш мене оберіть». Я не знаю, як ви потім відповідатимете за свої слова, якщо у вас потім запитають. Тому давайте розділяти відповідальну і безвідповідальну політику», – наголошує прем’єр-міністр.

Володимир Гройсман звертає увагу на контракт з НАК «Нафтогаз».

«Контракт, який підписали у квітні 2016 року, по якому відбувалися виплати, я не підтримую. Навіть Яценюк про нього не знав, а підписав контракт колишній міністр економіки. Він був розроблений у такий спосіб, що припинивши його достроково, ми б програли усі суди і втратили багато грошей. Тому ми вирішили, що контракт продовжувати не будемо», – зазначає прем’єр-міністр.

Втім, потрібно, щоб менеджмент компанії ніс відповідальність. Тому зараз ми укладаємо новий контракт, пояснює Володимир Гройсман.

«У ньому не передбачено ніяких премій, бонусів. Він річний, з дуже чіткими параметрами по добуванню газу, транзиту, управлінню газотранспортної системи. Зарплата вдвічі зменшена», – зазначає Володимир Гройсман.

На що лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко відреагував питанням щодо повернення премії НАК «Нафтогаз» у розмірі півтора мільярди гривень.

«Ми знаємо, що відповідну постанову вже зареєстрували в ВРУ. Ухвалюйте, а уряд це сприйме абсолютно позитивно. Ми виконуємо усі закони, які ви наприймали. Якщо б у мене було право ухвалювати закони, можливо, я б не допустив до такої ситуації», – говорить Володимир Гройсман.

Нагадаємо, сьогодні на засіданні Кабінету міністрів з’явився народний депутат Олег Ляшко разом із членами «Радикальної партії». Він критикував дії уряду, звинувачуючи його у балагані в країні, і вимагаючи звільнення голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *