Гладковський знову очолив корпорацію «Богдан»

Екс-заступник секретаря РНБО Олег Гладковський до березня знову очолить корпорацію «Богдан», президентом якої він був з моменту її створення у 2005 році до призначення на держслужбу.

Про це повідомив прес-секретар корпорації Сергій Красуля у коментарі Інтерфакс-Україна.

Гладковський буде курувати роботу імпортерських і дилерських підприємств, відповідати за стратегію автомобільних заводів у Луцьку та Черкасах.

4 березня  2019 року колишній президент Петро Порошенко указами звільнив Гладковського з посади голови міжвідомчої комісії з політики воєнно-технічної співпраці та експортного контролю.

Корпорація «Богдан» створена у лютому 2005 року з метою реалізації масштабних інвестпроектів, направлених на створення в Україні потужностей з виробництва транспортних засобів усіх типів.

Корпорація у рамках виконання інвестиційної програми збудували автомобільні заводи у Черкасах та Луцьку.

У 2014 році завод у Черкасах перепрофілювали на випуск воєнної техніки.

Нагадаємо, журналісти-розслідувачі показали, як оточення президента Порошенка розкрадає сотні мільйонів гривень, виділених на оборонно-промисловий комплекс України, завозячи деталі для військової техніки з Росії.

Серед фігурантів скандалу – один з давніх партнерів президента Олег Гладковський, після розголошення звільнений з посади заступника секретаря РНБО.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *