Формат ведення бойових дій змінили задля піару перед президентськими виборами – Семенченко

Новий формат ООС не має жодних переваг, оскільки замість воєнного стану знову створили гібрид.

Таку думку висловив народний депутат України Семен Семенченко на телеканалі ZIK.

Народний депутат нагадав, що в законі України про оборону чітко зазначено, як потрібно переходити з мирного часу на військовий, мобілізовувати промисловість для надання допомоги фронту, щоб якомога швидше завершити війну.

«Замість введення воєнного стану спочатку вигадали Антитерористичну операцію, щоб мати можливість торгувати з ворогом, наживатися на війні та не нести відповідальності за свої дії. Адже під час АТО відповідальність була досить розмитою між СБУ та Міноборони, натомість президент фактично ні за що не відповідав», – зауважив Семенченко.

На жаль, констатує депутат, і торгова, і фінансова, і духовна залежність українських можновладців від Росії не дали можливості країні повністю об’єднати всі свої сили для відсічі агресії.

«Новий формат ООС не має жодних переваг, оскільки замість воєнного стану знову створили гібрид. Також створюються різні зони, зокрема «червоні», куди не зможуть потрапити ні правозахисники, ні журналісти. На мою думку, це буде сприяти залученню військового керівництва до різних корупційних і контрабандних схем, щоб зробити їх залежними від влади перед президентськими виборами. І саме так будуть створюватися умови для фальсифікації виборів», – підкреслив нардеп.Нагадаємо, раніше колишній голова Верховної Ради України Олександр Мороз заявляв, що для президента Петра Порошенка другий термін на посту глави держави важливіший, ніж врегулювання ситуації на окупованій території Донбасу.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *