ДБР розслідує можливе привласнення 11 млн грн при будівництві «моста Кличка»

Державне бюро розслідувань (ДБР) відкрило кримінальне провадження за фактом можливого привласнення 11 млн гривень чиновниками при будівництві велосипедно-пішохідного мосту між Володимирською гіркою та аркою Дружби народів у Києві.

Про це інформує прес-служба органу.

У матеріалах досудового розслідування йдеться про те, що чиновники КМДА попередньо змовилися із підрядником ТОВ «Проектні системи ЛТД» при розробці проектної документації та здійсненні авторського нагляду, заволодівши 11 млн гривень.

Зазначається, що у липні 2018 року комунальне підприємство уклало договір із ТОВ «Проектні системи ЛТД» на суму 1,54 млн гривень.

У грудні 2018-го договірну ціну зменшили до 637 тис. 775 гривень, тоді як у грудні виникла необхідність у додаткових обсягах проектних робіт на ще 9,5 млн гривень. Тоді ж комунальники замовили у підрядника авторський нагляд на 1,05 млн гривень, а з ТОВ «Спецавто-Буд» – будівельні роботи.

Остаточна ціна договору склала 271,10 млн гривень.

Суд дозволив слідчим вилучити проектну документацію з КМДА і комунального підприємства.

Нагадаємо, на новому мосту вандали неодноразово розбивали скляне покриття. Останнім резонансним правопорушенням стало те, що на міст заради розваги заїхав позашляховик.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *