Чому столичні автомийки можуть зникнути

Але навіть не обов’язково бути підприємцем, досить хоча б один раз поспостерігати за тим, як проводяться перевірки об’єктів приватної власності. Нас зацікавила одна з таких перевірок в Дніпровському районі Києва.

Недалеко від готелю «Славутич» восени 2017 року відкрився сучасний комплекс автопослуг. Тут водії самостійно чистять своїх «залізних коней». Вартість задоволення досить символічна за сьогоднішніми мірками — від 25 грн. Автокомплекс складається з автомийки та автостоянки, що дуже зручно для жителів Русанівського мікрорайону, який, як і всі інші спальні райони столиці, потерпає від нестачі автопослуг.

Але місце розташування цього об’єкта досить привабливе, тому багато хто хотів би ним заволодіти, і з цією метою вони використовують будь-які засоби. Незважаючи на те, що у власників автомийки є всі необхідні дозвільні документи, Київська міська державна адміністрація призначила кілька перевірок з метою з’ясувати, чи нібито не зливає автомийка використану воду з хімікатами в Дніпро. Приводом до перевірки став інцидент, коли в соціальних мережах почала з’являтися інформація про те, що частина використаної води постійно потрапляє в ливневки.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *