Бронеавтомобиль «Козак-2М» озброїли новим бойовим модулем

На Гончарівському полігоні в Чернігівській області було продемонстровано новий бойовий модуль для бронеавтомобіля «Козак-2М», повідомив портал Auto-Consulting.

Новий бойовий модуль було озброєно протитанковим ракетним комплексом «Бар’єр», який успішно пройшов випробування на полігоні.

При цьому, нове озброєння бронеавтомобіля може бути укомплектоване різними типами кулеметів, чотирма ракетами Р-2С з лазерно-напівавтоматичною системою наведення для ПТРК «Бар’єр».

Додамо, що ПТРК може використовувати ракети з осколково-фугасної, а також з термобаричної бойовою частиною.

Маса модуля становить до 400 кг, він оснащений двигунами, які забезпечують швидкість перекидання осі прицілювання до 30 обертів в секунду. Перезарядку можна здійснювати через люки на даху машини.

Під час демонстрації було зроблено постріли на відстань 1,8 км по рухомій мішені, а також вночі – з 3 км по броньованій цілі з використанням тепловізора.

Зазначається, що до проекту нового модуля причетні турецька компанія Aselsan, державне Київське конструкторське бюро Луч, а також приватне підприємство НВО Практика, яке розробило бронеавтомобіль.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *