БППшник Барна хоче позбавити акредитації журналіста, якого він обматюкав

Народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Олег Барна вимагає позбавити акредитації при Верховній Раді журналіста Ігоря Колтунова, якого він обматюкав у кулуарах парламенту після запитання про кнопкодавство.

Про це йдеться у зверненні нардепа до голови парламентського комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторії Сюмар, передає Детектора медіа.

Барна, зокрема, просить голову комітету рекомендувати прес-службі апарату ВР припинити акредитацію Колтунова «задля унеможливлення в майбутньому відвідування Верховної Ради України даним журналістом».

Він вважає, що журналіст непрофесійно виконує свої обов’язки і його метою є «лише дискредитація брудним методами народних депутатів та українського парламенту в цілому».

Перша заступниця голови комітету зі свободи слова Ольга Червакова підтвердила отримання звернення Барни. За її словами, комітет розгляне його найближчим часом.

«Я вбачаю особисто в цьому конфлікт інтересів, тому що не може депутат звертатися за покарання журналіста, якого він обматерив. Але комітет розглядає всі звернення, які надходять, тому ми це розглянемо на одному з найближчих засідань», – додала Червакова.

Нагадаємо, 2 жовтня Олег Барна обматюкав журналіста Колтунова після запитання, чи не соромно нардепу кнопкодавити під час голосування у парламенті. Невдовзі після цього він заявив, що в особі журналіста Ігоря Колтунова послав власника телеканалу «1+1» Ігоря Коломойського, на котрому той працює.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *