Більшість експертів вважають, що після Майдану в країні не відбулося перезавантаження влади

У результаті опитування 80 українських експертів 50 з них заявили, що в Україні так і не відбулося "перезавантаження" системи влади. Відповідне опитування щодо оцінки подій на Майдані, їх наслідків та уроків на майбутнє було проведено Фондом "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва 12-18 листопада, передає УНІАН.

На думку 50 опитаних експертів, головною метою Майдану, яка досі не реалізована, є "перезавантаження" системи влади та оновлення принципів її діяльності, прихід якісно нових еліт і люстрація старих.

Водночас, 36 експертів заявили, що в Україні відсутня системна боротьба з корупцією. Крім того, 22 експерти вважають, що після Майдану в країні не була проведена деолігархізація політики та економіки

Стільки ж респондентів відзначили, що не понесли покарання представники попереднього режиму за їхні посадові злочини та злочини проти Майдану.

Також 24 експерти вказали на відсутність реформування правоохоронних органів і судочинства, а 21 експерт зазначив, що в країні не було досягнуто економічного зростання.

Як відомо, Державна служба статистики повідомила, що протягом січня-вересня 2018 року чисельність населення України зменшилася на 165,6 тисяч осіб.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *