Банкова добивається звільнення Холодницького – експерт

Директор «Агентства соціальних комунікацій» Сергій Белашко заявив, Адміністрація президента не допустить існування впливових інститутів, які знаходяться поза її контролем.

Про це він розповів під час прес-конференції «Антикорупційні війни: до чого призведе звільнення Холодницького», передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Белашко зазначив, що керувати керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким у ручному режимі не можливо.

«Але навіть, якби на місці Холодницького був хтось інший, хто б намагався вести незалежну від Банкової діяльність, то все одно це б викликало роздратування», – підкреслив директор «Агентства соціальних комунікацій».

Белашко припускає, що генерального прокурора Юрія Луценка уже давно могла спіткати доля екс-генпрокурорів Віктора Шокіна і Віктора Пшонки, якби він не був людиною президента Петра Порошенка і не входив в його найближчі круги.

«Зараз вся система заточується під обрання Порошенка на другий президентський термін» – підсумовує Белашко.

НагадаємоХолодницький заявив, що у провалі справи проти мера Одеси Геннадія Труханова винне Національне антикорупційне бюро України.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *