Антикорупційному суду виділили приміщення для роботи

Фонд державного майна України передав антикорупційному суду приміщення за адресою проспект Перемоги, 41, у Києві. Зараз тривають підготовчі заходи, конкурсний добір персоналу апарату Суду та забезпечення матеріально-технічних умов для роботи. Антикорупційний суд повинен розпочати роботу 5 вересня 2019 року.

Прес-служба Вищого антикорупційного суду наголосила, що виділення приміщення є дуже важливим рішенням, яке надає можливість для початку здійснення Судом правосуддя.

Читайте також: Вищий антикорупційний суд: чим займатиметься та коли розпочне роботу

Там також зазначили, що попередньо було прийнято рішення про тимчасове розміщення Суду в приміщеннях за адресами вулиця Хрещатик, 42, А, та провулок Хрестовий,4,А, площі яких є вкрай недостатньо для роботи Суду.

Раніше за адресою проспект Перемоги, 41 розташовувалося головне відділення «Брокбізнесбанку», який 2013 року купив олігарх-утіках Сергій Курченко у Олександра та Сергія Буряків. Банк було ліквідовано у 2014 році через неплатоспроможність.

Парламент ухвалив закон «Про Вищий антикорупційний суд» (ВАСУ) 7 червня 2018 року. Дискусії щодо необхідності його створення точились приблизно два роки.

Створення Вищого антикорупційного суду – це була одна з умов західних партнерів України. Зокрема на цьому наполягав МВФ, який погоджувався на співпрацю за умови, що влада демонструватиме ефективність у боротьбі з корупцією.

Що вам потрібно знати про Антикорупційний суд, дивіться інфографіку:

Антикорупційному суду виділили приміщення для роботи
Які повноваження має Антикорупційний суд – інфографіка

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *