Аеропорт «Київ» звинуватив НАБУ в аварії літака

Компанія «Майстер-Авіа», яка управляє «Міжнародним аеропортом Київ ім. Сікорського» заявила, що через дії Національного антикорупційного бюро України відбулася аварія з літаком авіакомпанії Bravo Airways.

Під час посадки літак Bravo Airways викотився за межі злітно-посадочної смуги, повідомив аеропорт «Київ» в Facebook з посиланням на заяву компанії «Майстер-Авіа».

«Наслідком дій НАБУ стала неможливість запобігти аварії, що сталася з літаком авіакомпанії Bravo, що виконував рейс Анталія-Київ. Під час посадки в сильну грозу літак з 169 пасажирами на борту викотився за межі злітно-посадкової смуги», – відзначили в компанії.

За інформацією «Майстер-Авіа» ситуація ускладнювалася підвищеною загрозою вибуху через 4 тонни пального, які перебували на борту літака. Водночас керівництво аеропорту не мало можливості застосувати необхідні заходи, оскільки було в заручниках у НАБУ.

У компанії повідомили, що 14 червня адміністративні будівлі і термінали аеропорту «Київ» були заблоковані співробітниками НАБУ з автоматичною зброєю. Детективи Бюро проводили досудове розслідування в кримінальному провадженні про зловживання владою і розтраті коштів комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Київ».

Нагадаємо, директор НАБУ Артем Ситник заявив, що глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький мстить детективам Бюро за його прослуховування, порушуючи проти них справи.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *