4 роки в СІЗО. Суд у справі воїна АТО Костини знову перенесли

11 квітня у місті Бахмут, Донецької області відбулося судове засідання у справі Юрія Костини, воїна АТО, який вже 4 роки перебуває у СІЗО без вироку.

Цього разу долю бійця 30-ої бригади не змогли вирішити через хворобу його адвоката.

Наступного разу засідання відбудеться 7-го травня, весь цей час підозрюваний солдат ЗСУ проведе у СІЗО. На хлопця вдома чекають дружина та трирічна донька, якої воїн жодного разу не бачив.

ІНФОРМАТОР відвідував перереднє судове засідання у справі Костини. Бійця ЗСУ, який виконував завдання у зоні проведення Антитерористичної операції проти регулярних підрозділів ЗС РФ та підконтрольних їм незаконних збройних формувань, звинувачують у подвійному вбивстві мешканців села Луганське, Бахмутського району Донецької області.

Попри виправдальний вирок суду першої інстанції, прокуратура продовжила вимагати від представників вітчизняної Феміди переглянути своє рішення. Весь цей час, майже 4 роки, боєць 30-ої ОМБр перебував у СІЗО, а судді затягували розгляд справи.

Захисниками Юрія також було виявлено численні порушення у роботі прокуратури, які нівелюють обвинувачення проти українського бійця у вчиненні цього правопорушення. Саме їх і було подано до розгляду Апеляційного суду Донецької області. Військова прокуратура, яка виступає стороною обвинувачення, допустила багато неточностей і нестиковок в обвинуваченні. Справа виглядає відверто сфальсифікованою.

Родичі Костини скаржаться на зовнішній вигляд та фізичний стан підсудного, вимагають надати йому якісне медичне обстеження та лікування.

В той же час, прокурор Олександр Бакуменко, який представляє сторону обвинувачення у справі, за час її розгляду встиг отримати керівні посади в органах військової прокуратури, саджаючи АТОвців.

Нагадаємо, раніше ІНФОРМАТОР писав, що московський суд залишив під вартою до липня чотирьох українських моряків.

загрузка…

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *