28 травня Рада займатиметься змінами до військових стандартів

Верховна Рада на пленарному засіданні у другому читанні спробує ухвалити законопроект №8370 «Про внесення змін до деяких законів України щодо військових стандартів».

Про це йдеться в порядку денному, передає Укрінформ.

Так, у першому читанні народні депутати розглянуть законопроект №8369 «Про внесення змін до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», №8051 «Про засади адміністративно-територіального устрою України». Також на порядку денному парламентаріїв проекти постанов №8576 та №8292 щодо змін в адміністративно-територіальному устрої Донецької та Львівської областей.

Окрім того депутати розглянуть у першому читанні законопроекти №6447 «Про внесення зміни до статті 26 Закону України «Про виконавче провадження» щодо звільнення органів місцевого самоврядування від сплати авансового внеску для проведення виконавчих дій», №9400 щодо врегулювання питання реалізації права на додаткову відпустку учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни, №10181 щодо виконання військового обов'язку та проходження військової служби. У другому читанні парламентарії спробують ухвалити законопроект №8370 «Про внесення змін до деяких законів України щодо військових стандартів».

Також, згідно з порядком денним, депутати мають розглянути законопроекти №9438 щодо забезпечення гармонізації кримінального законодавства з положеннями міжнародного права, №9353 «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо вдосконалення окремих положень у зв'язку із здійсненням спеціального досудового розслідування».

Також на порядку денному соціальні питання. Зокрема, законопроект №7113 «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо підвищення гарантій соціального захисту вагітних жінок» та №8528 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питання відпусток працівників театрів», №6350 щодо надання відпустки усиновлювачам при усиновленні дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.

На порядку денному Ради у вівторок також – розгляд у другому читанні законопроекту №7486 «Про внесення змін до закону «Про дорожній рух» щодо організації дорожнього руху для осіб, які рухаються в кріслах колісних».

У першому читанні планують розглянути проект закону №9290 щодо забезпечення виконання Україною Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей, №8237 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сприяння розвитку благодійної діяльності», №8305 щодо зловживання опікунськими правами.

Верховна Рада у вівторок також планує ухвалити проект постанови №10125 «Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, національних парламентів держав світу щодо засудження порушення прав корінних народів у Російській Федерації».

Окрім того, Рада планує призначити слухання «Збалансований розвиток людського капіталу в Україні: завдання освіти і науки», позачергові вибори сільських та селищних голів та затвердити Загальнодержавну цільову науково-технічну космічну програму України на 2019-2023 роки.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *