Зустріч Трампа і Кім Чен Ина раптово перервалася: що сталося

Саміт президента Дональда Трампа і глави КНДР Кім Чен Ина завершився раніше запланованого, кортежі лідерів покинули місце проведення переговорів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, в Білому домі повідомили, США і КНДР не вдалося досягти домовленості на зустрічі у Ханої.

Прес-секретар Білого дому Сара Сандерс заявила, що зустріч завершилася без досягнутих домовленостей. При цьому, за її словами,  переговори «дуже хороші і конструктивні». Глави двох держав обговорили різні можливості продовження денуклеаризації Корейського півострова і економічні питання. За словами Сандерс, представники команд обох лідерів розраховують продовжити контакти.

Напередодні, відповідаючи на питання журналістів про просування домовленостей, Трамп заявляв, що головне – укласти правильну угоду. Коли Кім Чен Ина запитали, чи готовий він відмовитися від ядерної зброї, він відповів, що якби цього не хотів, то його б зараз тут не було.

Нагадаємо, перша зустріч лідерів США і КНДР проходила 12 червня минулого року. Напередодні, 27 лютого розпочалася друга зустріч. Вчора Трамп і Кім Чен Ин провели в Ханої короткі переговори, після чого відбувся спільний обід.

Крім того, повідомлялося, що Дональд Трамп і Кім Чен Ин проводили зустріч тет-а-тет, яка тривала більше півгодини, після цього вони перейшли до переговорів у розширеному складі.

Очікувалося, що ці переговори триватимуть кілька годин, адже під час спілкування з пресою перед початком другого дня саміту, Дональд Трамп заявив, що США і КНДР не хочуть прискорити переговорний процес і мають намір досягти правильних домовленостей, у тому числі щодо денуклеаризації Корейського півострова.