Заява про звільнення Муженка буде протягом доби – нардеп

Народний депутат від фракції БПП і секретар комітету з питань національної безпеки і оборони Іван Винник заявив, що заява про звільнення глави Генштабу Віктора Муженка за пожежу на складі боєприпасів в Калинівці прозвучить в найближчу добу.

Про це повідомляє УНН.

«Вважаю, що найближчі 24-48 годин ми почуємо заяви від вищих посадових осіб держави по профпридатності і службовій відповідності керівника Генерального штабу. Це не мої повноваження», – заявив Винник.

Він висловив думку, що це Муженко допускає недбалість, через яку в черговий раз вибухає склад: «це остання точка і більше ігнорувати ситуацію ми не можемо собі дозволити».

Нардеп зазначив, що за час перебування Муженко на посаді глави Генштабу випадок в Калинівці вже четвертий в серії подібних.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко вирішив скликати військовий кабінет в зв’язку з вибухами на складах боєприпасів в районі смт Калинівка Вінницької області.

Раніше повідомлялося, що пізно ввечері у вівторок, 26 вересня, в районі смт Калинівка Вінницької області на 48-му арсеналі військової частини А1119 виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів.